یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1395/11/23
معرفی داوران مرحله اول دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس
داوران مرحله اول دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس توسط مشاور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر گردید.

قبادی مشاور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور طیبه فلاحی ، آزاده آریانا ،راضیه حشمتی پور، مریم بخشی و فرخنده جلالی را به استناد سوابق ، تجربه و تعهدشان بعنوان داوران مرحله ارزیابی طرح دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس را معرفی کرد.

درپی این معرفی علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیر دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس نیز طی احکامی جداگانه برای ایشان آرزو موفقیت نمود.

در متن این احکام آمده است : لباس سنبل بارز فرهنگ و مشخص ترین مظهر قومیت است که در زمره سریع الانتقال ترین و جذاب ترین نشانه های فرهنگی بشمار می رود.

 زنان و مردان خلیج فارس با دریا و آفتاب و نخل زیسته و آموخته اند تنوع رنگ و خلق طرح بدیع را ، استفاده از ابزار ساده و پدید آوری نقش های بی نظیر را ، بافتن را ، دوختن را و دستانی دارند آفریننده نقوش ماندگار.

نظر به تجربه ، دانش و تعهد جنابعالی و پیشنهاد دبیر محترم کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ، بعنوان داور دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس زیر مجموعه چهل و پنجمین جشنواره مد و لباس ایرانی – اسلامی فجر منصوب می شوید.

بی تردید با شناخت جامعی که از سنت های اصیل پوشش مردمان منطقه دارید و بهره گیری از خرد جمعی در مسیر معرفی استعداد های نوگرا در عرصه مد و لباس موفق خواهید بود.ان شاالله

لازم به ذکر است زمان برگزاری این دوره از جشنواره با توجه به تمدید مهلت ارسال اثر از بهمن به اسفند ماه تغییر یافته و ارزیابی و داوری مرحله اول آثار جشنواره امسال در بنیاد ملی مد و لباس ایرانی اسلامی کشور انجام و نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0