دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/24
شمارش معکوس برای آغاز دومین نمایشگاه مفهومی لباس با موضوع دفاع مقدس
موسسه هنری یشم، مجری و طراح نمایشگاه مفهومی لباس با موضوع دفاع مقدس است که با حمایت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد ملی مد و لباس و بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران برای دومین سال پیاپی در روزهای آتی برپا می‌شود.

دومین نمایشگاه مفهومی لباس دفاع مقدس از ٢٧ بهمن تا ٤ اسفند در گالری شماره ٢ فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه نخستین بار توسط موسسه هنری یشم، بهمن ماه سال گذشته در فرهنگسرای نیاوران برگزار و با استقبال هنرمندان، مدیران و اصحاب فرهنگ و هنر، جانبازان و اسرای جنگ تحمیلی مواجه شد.

مینا افروزی، مدیر مسئول موسسه یشم، روژان هوشیار، ساناز مسلمی، گلنوش صالحی، سپیده پارساپور و شیما شعبانی فر طراحان حاضر در این رویداد هستند.

پیش از این، مینا افروزی، مدیر مسئول موسسه هنری یشم و متولی برگزاری این رویداد در حوزه مد ولباس، درباره چند و چون برپایی دومین نمایشگاه مفهومی لباس "دفاع مقدس" به هنرآنلاین گفت سطح کیفی و کمی آثاری که تاکنون به دستشان رسیده بسیار درخور و قابل توجه بوده و با توجه به شناخت و آگاهی هنرمندان از اهداف و رویکردهای برپایی این نمایشگاه، آثار با نگاهی ویژه به روایت‌های مستند، وصیت‌نامه شهیدان، زندگینامه اسرا و مجروحان هشت سال دفاع مقدس و با رویکردی مفهومی ارسال شده است.

به گفته او، سال گذشته و در راستای برپایی نخستین دوره این نمایشگاه، شاهد بازخوردهای بسیار مثبت از سوی کسانی بوده‌اند که خود در آن سال‌ها پا به عرصه نبرد با دشمن گذاشته و بسیاری از آنها با چشمان گریان از محل نمایشگاه خارج می‌شدند.

از اهداف برپایی این نمایشگاه می‌توان به صلح طلبی و جنگ ستیزی مردم ایران اشاره کرد و مجموعه این نمایشگاه روایتی است از زندگی جانبازان و شهیدان جنگ تحمیلی مانند وصیت نامه شهدا، نگاه مادر و فرزندان شهدا، داستان‌های جنگ و اسرا و حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس همچون شهید عباس دوران.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0