دوشنبه 25 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/26
استفاده از نمادهای ایرانی در طراحی لباس موجب حفظ اصالت ایرانی می شود
مسئول برگزاری نمایشگاه رخت ایران مهر و طراح لباس های ایرانی با اشاره به کیفیت بالای پارچه و جنس لباس های موجود در نمایشگاه، گفت: در این طرح ها و لباس ها از نمادهای ایرانی مانند کاشی کاری، سوزن دوزی و یا بلوچی کاری به کار برده شده که استفاده از آن باعث می شود اصالت ایرانی را در پوشاک داشته باشیم.

سمیه مودی مسئول برگزاری نمایشگاه رخت ایران مهر و طراح لباس های ایرانی ظهار کرد: نمایشگاه رخت ایران مهر برای اولین بار و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است.

 

وی با بیان اینکه بیش از ۴۶ مدل لباس در این نمایشگاه عرضه شده است، گفت: زیورآلات، شال و کیف از دیگر  محصولات ارائه شده در نمایشگاه است که طراح همه مدل ها خودم بوده ام.

 

مسئول برگزاری نمایشگاه افزود: این اولین نمایشگاه است و قرار است برند آن را داشته باشیم.  

 

مودی بیان کرد: در این طرح ها و لباس ها از نمادهای ایرانی مانند کاشی کاری،  سوزن دوزی  و یا بلوچی کاری استفاده شده است که استفاده از آن  باعث می شود اصالت ایرانی را در پوشاک داشته باشیم.

 

وی با اشاره به کیفیت بالای پارچه و جنس این لباس ها، گفت: مدل های ایرانی لباس بسیار راحت تر و از لباس های تنگ و کوتاه پوشیده تر هستند.

 

این نمایشگاه شنبه ۲۳بهمن ماه با حضور جمعی از مسئولان افتتاح و تا ۲۸بهمن ماه صبح ها از ساعت۹تا۱۲:۳۰و عصرها نیز از ۱۲:۳۰تا۲۱پذیرای بازید کنندگان است.

 

لازم بذکر است سومین جشنواره و نمایشگاه استانی و چهل و چهارمین جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی و ایرانی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکاری و حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی و موسسه فرهنگی و هنری چهاردرخت در اسفند امسال در استان خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0