سه شنبه 22 آبان 1397
اخبار

1395/11/26
دومین دوره نمایشگاه لباس دفاع مقدس فردا افتتاح می‌شود
دبیر اجرایی نمایشگاه لباس دفاع مقدس گفت: دومین دوره نمایشگاه لباس دفاع مقدس فردا با حضور معاون هنری وزیر ارشاد و دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس افتتاح می‌شود.

این دوره نمایشگاه لباس دفاع مقدس سال گذشته برگزار شد که با استقبال خوب هنرمندان و مسئولان مواجه شد و با حمایت معاون وزیر ارشاد تصمیم گرفته شد که امسال دومین دوره نمایشگاه برگزار شود.

وی ادامه داد: با راه اندازی نمایشگاه لباس دفاع مقدس می‌خواهیم بگوییم که در حوزه مد و لباس هم مِ‌توان موضوعی کار کرد، با توجه به اینکه طراحان لباس هنرمندانی هستیم که سال‌ها در این زمینه فعالیت می‌کنیم دوست داشتیم در زمینه دفاع مقدس نیز فرهنگسازی کنیم و تمام لباس‌هایی که در این نمایشگاه ارائه می‌شود در آنها اقتباسی از مفاهیم دفاع مقدس دیده می‌شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه لباس دفاع مقدس اظهار داشت: سعی کرده‌ایم مفاهیمی مانند حماسه، ایثار، شهادت، وطن پرستی و شجاعت در این طراحیها گنجانده شود.

افروزی تصریح کرد: مراسم افتتاحیه نمایشگاه لباس دفاع مقدس فردا چهارشنبه 27 بهمن‌ماه در محل فرهنگسرای نیاوران  و با حضور معاون هنری وزیر ارشاد و دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0