یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1395/12/01
تقدیر از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس
امروز طی مراسمی از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی در دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، امروز طی مراسمی از غرفه داران نمایشگاه دومین جشنواره فجر استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی با حضور مدیر کل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر مدیر کل تقدیر شد .

حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از کلیه غرفه داران جهت شرکت در نمایشگاه گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی برگزاری این نمایشگاه ها و معرفی آثار داخلی می تواند جوانان و نسل آینده را به سمت تولیدات داخلی بکشاند.

وی افزود: لباس هایی که مصرف کننده از پوشیدن آن احساس راحتی و زیبایی می کند می تواند به جذب مخاطب کمک کند، که این را امسال در نمایشگاه با استقبال خوب عموم شاهد بودیم.

ماحوزی در پایان سخنان خاطر نشان کرد: چنانچه شرایط مهیا باشد سال آینده جشنواره را در مرحله منطقه ای برگزار خواهیم کرد.

در حاشیه این برنامه غرفه داران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص جشنواره بیان نمودند.

در پایان ضمن تقدیر از کلیه غرفه داران با اهداء لوح تقدیر و کتاب نفیس، از غرفه چاپ باتیک پرنون به عنوان غرفه برتر با اهداء لوح تقدیر، تندیس جشنواره و کتاب نفیس از ایشان تجلیل به عمل آمد .

یادآور می شود طبق مصوبات جلسه کارگروه استانی ساماندهی مد و لباس ایرانی و اسلامی، تسهیلات بانکی توسط صندوق کارآفرینی امید به غرفه برتر تعلق می گیرد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0