شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1395/12/02
بیش از 50 درصد آثار جشنواره مد و لباس سال گذشته به تولید انبوه رسیده است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان اینکه مأموریت کارگروه ساماندهی مد و لباس جریان سازی برای طراحی لباس ایرانی اسلامی است، گفت: اطمینان دارم بالغ بر 50 درصد از آثار سال گذشته جشنواره مد و لباس فجر به تولید انبوه رسیده است.

حمید قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: من اطمینان دارم که بالغ بر 50 درصد از آثار سال گذشته جشنواره مد و لباس فجر به تولید انبوه رسیده است اما اینکه بگوییم چند درصد و تیراژ و تعداد دقیق آنها چه میزان است شاید این اطلاعات را نداشته باشم.

وی ادامه داد: اما بسیاری از آثار را در سطح شهر و در میان تولیدکنندگان شاهد تولید آنها هستیم و در سطح شهر یا از آنها الهام گرفته‌اند یا عین آثار را تولید کرده اند اما مأموریتی که کارگروه دارد این است که طراحی لباس ایرانی و اسلامی را از طریق برگزاری این جشنواره‌ها جریان سازی کند که فکر می‌کنم این اتفاق از طریق جشنواره مد و لباس در حال انجام است.

به گزارش فارس، ششمین جشنواره مد و لباس فجر از سوم تا دهم اسفند ماه در سه نقطه تالار وحدت، برج میلاد و برج آزادی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 تا 21 برای بازدید مراجعه کنند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0