شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1395/12/04
جشنواره مد و لباس امسال نسبت به دوره‌های قبل از کیفیت بهتری برخوردار است
معاون هنری وزیر ارشاد با بیان اینکه هنوز در مسیر برگزاری جشنواره مد و لباس فجر به نقطه ایده آل نرسیده‌ایم، گفت: این جشنواره توانسته مسیر خود را به درستی پیدا کند و می‌توان گفت جشنواره مد و لباس امسال نسبت به دوره‌های قبل از کیفیت بهتری برخوردار است.

علی مرادخانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس در مورد ششمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: این جشنواره می‌تواند نقش مهم و مؤثری را در روند فرهنگ‌سازی استفاده از لباس ایرانی و اسلامی در سطح جامعه داشته باشد و در طی سال‌های اخیر نیز مسیر خوبی را پیموده است.

وی ادامه داد: آنچه که به نظر می‌رسد این است که امسال جشنواره مد و لباس فجر هم از نظر تعداد آثار و هم کیفیت و حتی نوع دوخت محصولات نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته است به گونه‌ای که طراحان و تولیدکنندگان نیز به این روند اذعان دارند.

معاون هنری وزیر ارشاد با بیان اینکه هنوز تا رسیدن به نقطه ایدهآل فاصله وجود داردع افزود: روند مثبت حدکت طراحان و تولیدکنندگان لباس در طی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که روند برگزاری جشنواره مثبت بوده است و امیدوار هستیم هر سال با رفع نواقص و کاستی‌های سال قبل شاهد برگزاری جشنواره پربارتری باشیم.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0