یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1395/12/05
نفرات برگزیده سومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی معرفی شدند
مراسم اختتامیه سومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی با معرفی نفرات برتر در دانشکده دخترانه مائده گرگان به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه سومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی با معرفی نفرات برتر در دانشکده دخترانه مائده گرگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هومن ارباب مجنی، فاطمه بحرینی و سمیه احمدی به ترتیب مقام اول تا سوم بخش طراحی مانتو و اجتماع را کسب کردند.

در بخش طراحی پوشش سر(چادر- مقنعه)، عادله ملک مقام نخست و کیمیا حاتمی نژاد و اعظم رجبلو مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در بخش دوخت پوشش سر(چادر- مقنعه)،  مریم کردی مقام اول، اکرم اسماعیل نزاد مقام دوم و سمیرا جاجرمی مقام سوم را به دست آورد.

این گزارش می‌افزاید: سمیرا جاجرمی نفر اول بخش دوخت مانتو و هدی حسینی نفر دوم و  متینا شریعتی نفر و مریم حسن نیا به‌صورت مشترک مقام سوم را کسب کرده و نازنین آنه قرجه شایسته تقدیر در این بخش شد.

در بخش دوخت مانتو مجلسی، بایرام بی‌بی نظری مقام اول، فاطمه سادات میرحسینی نفر دوم و سمانه محمدی چهارگل و محدثه درستکار به‌صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند همچنین زهرا شهمرادی و مژگان سماواتی شایسته تقدیر در این بخش شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش علمی حمید توسلی، فاطمه فرهادی منش و سمیرا جاجرمی مقام اول تا سوم را کسب کردند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0