یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1395/12/06
سیدهادی حسینی: حوزه مد و لباس نیاز به حمایت، فرصت و آموزش دارد
معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از تالار وحدت، محل برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: حوزه مد و لباس نیاز به حمایت ، فرصت و آموزش دارد.

سیدهادی حسینی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: شاهد ارائه آثار با کیفیتی هستیم که نشان از توجه به تولید لباس در میان ایرانیان دارد.

معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: لباس از ضروریات زندگی است و بنابراین مهم ترین مسایل اجتماعی را در بر می گیرد و با توجه به سابقه  مطلوبی که  لباس در کشور و تاریخ ما دارد، باید بیش از پیش به این مقوله توجه کرد.

معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: این ضروری بودن می تواند زمینه اشتغال زایی زیادی را برای بانوان و بخش های مختلف کشور به وجود آورد و از این رو باید برگزاری این جشنواره به فال نیک گرفت و به خوبی از آن حمایت کرد.

حسینی گفت: اگر بتوانیم به کیفیت، فاخر بودن، دوخت مناسب و ارائه مدل های جدید توجه جدی داشته باشیم، می توانیم شاهد روزهای ارزشمندی در حوزه مد و لباس کشور باشیم.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر همزمان با 15 استان کشور در تهران و در تالار وحدت، برج آزادی و برج میلاد تهران در حال برگزاری است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0