یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1395/12/07
مسابقه زنده امسال از جذابیت‌های زیادی برخوردار است
شاهرخ جعفری معتقد است که برگزاری حرفه‌ای بخش طراحی زنده لباس در این دوره با حضور افراد حرفه ای ، می تواند انگیزه‌های زیادی برای تولیدکنندگان را نیز فراهم کند.

شاهرخ جعفری مدیر برند ایرانی «سله بن» بیان کرد: برگزاری حرفه‌ای بخش طراحی زنده لباس در این دوره با حضور افراد حرفه‌ای ، می‌تواند انگیزه‌های زیادی برای تولیدکنندگان را نیز فراهم کند.

وی با بیان این مطلب افزود: حضور فعالان حرفه‌ای مد و لباس در این رویداد بزرگ، می تواند ظرفیت های ناشناخته این هنر- صنعت را افزایش دهد.

جعفری ادامه داد: به عناون یک تولیدکننده معتقدم جشنواره فجر تواسنته مراحل پیشرفت را به تدریج طی کند و اکنون می تواند تاثیرگذاری قابل توجهی را در میان جامعه ایجاد سازد.

مدیر برند ایرانی «سله بن» افزود: در سال گذشته شاهد بودیم که چه اندازه حضور طراحان حرفه ای توانست رابطه میان طراحان و تولیدکنندگان را افزایش دهد و در این دوره نیز در بخش طراحی لباس می‌توان حضور گروه های قدرتمندی را مشاهده کرد. 

 

این تولیدکننده حرفه‌ای لباس، گفت: این انتقاد به دوستانی که در جشنواره حاضر نیستند وارد است که با عدم مشارکت‌شان می توانند توانمندی‌های لباس ایرانی را از دید مخاطب پنهان سازند.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر سوم تا دهم اسفند در برج میلاد، برج آزادی و تالار وحدت برپاست.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0