شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1395/12/08
هویت بخشی به لباس کاربردی مردم، اولویت نخست جشنواره فجر است
دبیر کارگروه مد و لباس کشور در حاشیه بازدید از روند آماده سازی سالن نمایشگاه تالار وحدت گفت: هویت بخشی به لباس کاربردی مورد استفاده مردم، اولویت نخست جشنواره فجر در این دوره است.

قبادی با بیان این مطلب افزود: نگاه توسعه ای و رو به بهبود را در هر دوره از برگزاری جشنواره در پیش گرفتیم و امروز می توانیم شاهد تغییر محسوس پوشش از سوی مردم در سطح جامعه باشیم.

وی ادامه داد: شاید ۴ سال پیش کمتر کسی باور داشت که می توان با حمایت و جهت دهی به تلاش های هنرمندان و تولیدکنندگان و ایجاد مسیر تعاملی به ایشان، زمینه تغییر ذائقه مردم را به سوی لباس های منطبق با فرهنگ کشورمان ایجاد کنیم.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس افزود: امروز اما شاهد هستیم که این طرح های برگزیده با بهره مندی از مزیت سازی های متنوع، روز به روز دارای مقبولیت بیشتری در سطح جامعه می شوند و از سوی جوانان و نسل جدید نیز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

قبادی به مسیر تعاملی میان طراحان و تولیدکنندگان اشاره کرد و گفت: شناخت نیاز مردم در همه برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گرفته است و با جرات می توان گفت که تولیدات بهره مند شده از طرح های اسلامی و ایرانی در این ۴ سال برابر با کل تاریخ ۵ سال اخیر است.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر ۳ تا ۱۰ سال جاری در تهران و ۱۵ استان کشور همزمان برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0