یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/02/13
حمایت از فعالیت‌های غیردولتی، اولویت کارگروه مد و لباس
دبیر کارگروه مد و لباس گفت: در این برهه طلایی مد و لباس که توانسته‌ایم جنبش و چرخشی رو به جلو را رقم بزنیم، باید سپاسگزار توجه و تاکیدات مقام معظم رهبری در این عرصه باشیم، زیرا مسیری روشن و آکنده با مهر را در برابر هنرمندان طراحی و دوخت شکل داده‌اند.

حمید قبادی - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس - در دیدار با دست‌اندکاران و برگزارکنندگان جشنواره کشوری مد و لباس قزوین، اظهار کرد: لازم است تمام اداره‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات فرهنگی و هنری فعال در حوزه مد و لباس، با برداشتن موانع و نیز همدلی، آثار فاخر ارزشمندی را به جامعه عرضه کنند.

وی ادامه داد: بر همه ما تکلیف است، ارتباطی صحیح، مستحکم و مداوم را میان طراحان و صنعت برقرار کنیم تا مردم و مخاطبان در همه جای دنیا بتوانند از سلیقه و ذائقه هنر ایرانی بهره‌مند شوند.

او در این دیدار با اشاره به روند مستمر برگزاری جشنواره‌های استانی، گفت: برگزاری مطلوب این رویدادها در سطح استانی، کشوری و بین‌المللی، پیشرفت این هنر ملی ما را به دنبال خواهد داشت.

دبیر کارگر ساماندهی مد و لباس یادآوری کرد: کارگروه مد و لباس در راستای اعتلای هنر ملی طراحی لباس ایرانی و اسلامی، از فعالیت‌های غیردولتی همواره حمایت کرده و ضرورت هم‌افزایی فعالیت‌های مشترک را در اولویت قرار داده است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0