شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1396/02/13
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس: حمایت از فعالیت های بخش خصوصی اولویت کارگروه مد و لباس است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار کرد: لازم است تمامی ادارات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات فرهنگی و هنری فعال در حوزه مد و لباس، با برداشتن موانع و نیز همدلی، آثاری فاخر‌ ارزشمند را به جامعه عرضه کنند.

به گزارش  خبرگزاری فارس، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، در دیدار با دست اندکاران و برگزارکنندگان جشنواره کشوری مد و لباس قزوین گفت: در این برهه طلایی مد و لباس در ایران اسلامی‌مان که توانسته‌ایم جنبش و چرخشی رو به جلو را رقم بزنیم، باید سپاسگزار توجه و تاکیدات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در این عرصه باشیم که مسیری روشن و آکنده با مهر را در برابر هنرمندانی طراحی و دوخت شکل داده اند .

وی افزود: لازم است تمامی ادارات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات فرهنگی و هنری فعال در حوزه مد و لباس، با برداشتن موانع و نیز همدلی، آثاری فاخر‌ ارزشمند را به جامعه عرضه کنند.

دبیر کارگزوه ساماندهی مد و لباس گفت: بر همه ما تکلیف است، ارتباطی صحیح و مستحکم و مداوم را میان طراحان و صنعت برقرار کرده تا مردم عزیز و مخاطبان در  همه جای دنیا بتوانند از سلیقه و ذائقه  هنر ایرانی بهره‌مند شوند.

 دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در این دیدار با اشاره به روند مستمر برگزاری جشنواره‌های استانی، افزود: برگزاری مطلوب این رویدادها در سطح استانی، کشوری و بین المللی، پیشرفت این هنر ملی ما را به دنبال خواهد داشت.

قبادی یادآور شد: کار گروه مد و لباس در راستای اعتلای هنر ملی طراحی لباس ایرانی و اسلامی، از فعالیت های غیر دولتی همواره حمایت کرده و  ضرورت هم افزایی فعالیت‌های مشترک را در اولویت قرار داده است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0