یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/03/16
جشنواره مدولباس در زنجان برگزار می شود
زنجان-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری جشنواره مد و لباس درتیرماه سالجاری در استان زنجان خبر داد.

ناصر مقدم  در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری جشنواره مدولباس در تیرماه سالجاری در استان زنجان خبر داد و افزود: این جشنواره در هفته حجاب و عفاف از ۲۱ تا ۲۷ تیرماه  برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: این جشنواره به منظور تحقق بخشیدن به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبیین و تقویت  سبک اسلامی و ایرانی و گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال برگزار می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:  آخرین مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره مد و لباس استان زنجان ١٠ تیر ماه است و داوری اولیه آثار توسط هیئت انتخاب از ١٥ تا ١٧ تیر صورت می‌گیرد.

مقدم تاکید کرد: شرکت در جشنواره برای تمامی طراحان، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان حوزه مد و لباس استان زنجان آزاد  است و  محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: نحستین جشنواره مد و لباس در استان زنجان در راستای تبیین و تقویت فرهنگ حجاب و عفاف و سبک زندگی اسلامی و ایرانی است.

مدیر کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:این جشنواره در سه بخش طراحی لباس، دوخت لباس و بخش جنبی برگزار می شود و برگزاری چنین برنامه های در کاهش بی حجابی بسیار موثر است و جامعه با فرهنگ درست حجاب و عفاف آشنا می شوند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0