شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

1396/04/24
معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره استانی مد و لباس اسلامی ایرانی
چهارمین جشنواره استانی و پنجاهمین جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی امروز(۲۴تیر) با معرفی نفرات برتر در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، هیات داوران متشکل از خانم ها فاطمه بلغانی، زهرا جواهری و فرشته ضرغامی مسئولیت داوری آثار رسیده به دبیرخانه  جشنواره را عهده  دار بودند از بین 135 اثر رسیده به دبیرخانه 13 اثر در بخش چادر اجتماع و 122 اثر در بخش طراحی پارچه و پارچه سازی است.

 

هیئت داوران در بخش چادر اجتماع و طراحی پارچه به صورت دستی اثری را شایسته دریافت جایزه نیافت.

 

در بخش طراحی پارچه به صورت دستی برای بزرگسال مهری خانمحمدی نفر اول شناخته شد و هیات داوران نفر دوم و سوم را انتخاب نکردند.

 

در بخش طراحی پارچه با نرم افزار برای کودک آزاده رحیمی از اراک نفر اول و صدیقه شول از بندرعباس شایسته تقدیر معرفی شد و نفرات دوم و سوم انتخاب نشدند.

 

در بخش طراحی پارچه برای بزرگسال با نرم افزار محمدربیعی از اراک، افسانه مشایخی از کرمان و مهری خانمحمدی از اراک به ترتیب نفرات اول تا سوم شناخته شدند.

 

در بخش پارچه سازی نفر اول مشترکا آزاده رحیمی و سارا شهسواری از قم، نفر دوم طیبه جعفری و نفر سوم سمیه دشتبان از مشهد معرفی شدند و مهری خانمحمدی، عاطفه زلفی، مهشید قناتی و فاطمه محرمخانی شابسته تقدیر شناخته شدند.

 

همچنین در این جشنواره از عکاسان برتر در حوزه عفاف و حجاب با اهدا لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

 

جشنواره مد و لباس اسلامی- ایرانی از ١٧ تا ٢١ تیرماه  ماه به مدت پنج روز در بخش‌های مسابقه، نمایشگاه، طراحی لباس روی کاغذ، برند و فروش، علمی دانشگاهی، کارگاه‌های آموزشی، اصناف، موسسات و آموزشگاه‌ها برگزار شد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0