شنبه 25 خرداد 1398
اخبار

0000/00/00
موسسات مد و لباس در اصلاح روند مدسازی موثر بوده اند
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: موسسات مد و لباس در اصلاح روند مدسازی در قالب موضوعات ایرانی - اسلامی موثر واقع شده اند.

حمید قبادی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: موسسات هنری مد و لباس در جذب فعالیت طراحان و بکارگیری هنر طراحی جریان ساز بوده اند و بسیاری از طرح های موجود در جامعه، محصول تلاش و فعالیت این موسسات است.
قبادی با یادآوری اینکه موسسات مد و لباس، پنج ماموریت بر عهده دارند، گفت: به تناسب ظرفیت هر موسسه موافقت با این اهداف و ماموریت ها صورت می گیرد زیرا اجرای این اهداف مستلزم امکانات نیروی انسانی کافی و منابع و سرمایه لازم است.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس افزود: موسسات مد و لباس در چارچوب اهداف و مقررات برنامه پیش بینی شده عمل می کنند و هر روز به تعداد آنها افزوده می شود و کارگروه ساماندهی مد و لباس در سال 96، نظارت بیشتری بر فعالیت این موسسات خواهد داشت.
قبادی با بیان اینکه انطباق عملکرد با اهداف و قانون در دستور کار نظارتی کارگروه قرار دارد، ادامه داد: ‌مد سازی و ایده پردازی موسسات هنری مد و لباس مورد ارزیابی و حضور آنها در رویدادها و اخذ نشان شیما به عنوان مبنای تولید عملکرد مورد توجه واقع شده و نشان می دهد که کدام موسسات به اهداف نزدیک تر و کدام موسسات دارای نقص هستند که باید جبران و اصلاح کنند.
وی تصریح کرد: تاکنون بیش از 200 موسسه مجوز و موافقت های اولیه را برای فعالیت در عرصه مد و لباس دریافت کرده اند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0