یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/05/07
مشاور وزیر نیرو: دستورالعمل‌های عفاف و حجاب بر تحکیم بنیاد خانواده اثر می گذارد
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: توجه دستگاه‌های دولتی به موضوع عفاف و حجاب از اصول حیاتی در بحث تحکیم بنیاد خانواده در کشورمان است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازروابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، فاطمه قیومی، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده ضمن تقدیر از اقدامات بنیاد ملی مد و لباس کشور در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تقدیر از دستگاه‌های دولتی در این بخش بیان کرد: برپایی رویدادهایی با محوریت تجلیل از فعالان عفاف و حجاب طی سال می تواند تلنگری به آحاد جامعه برای توجه به این امر مهم و کلیدی داشته باشد.

او تصریح کرد: در وزارت نیرو و با توجه به اهمیت موضوع عفاف و حجاب نیز یک شورای فرهنگی متشکل از کارشناسان امور فرهنگی، بسیج و ایثارگران به تبیین مباحثی در راستای اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های حفظ عفاف و حجاب در دستگاه های دولتی در نظر گرفته شده است.

قیومی با اشاره به لزوم سرمایه‌گذاری مادی و معنوی در جهت استمرار طرح های عفاف و حجاب افزود: برپایی سمینارهای متعدد با نگاه آزاداندیشی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب نیز در دستور کارمان قرار گرفته و معتقدیم توجه دستگاه‌های دولتی به موضوع عفاف و حجاب از اصول حیاتی در بحث تحکیم بنیاد خانواده در کشورمان است.

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در پایان تأکید کرد: البته توجه به الگوهای انسانی و اخلاقی عفاف و حجاب یکی از عوامل مؤثر ارتقاء سطح مدیرتی بانوان و آقایان در این وزارتخانه است و توجه به این مهم با تکیه بر آیات و روایت نیز باید در دستور کار تمامی نهادهای دولتی و خصوصی قرار گیرد.

 فاطمه قیومی، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در دومین مراسم تجلیل از فعالان عفاف و حجاب از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مورد تجلیل قرار گرفت.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0