یک شنبه 1 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/05/11
رضایت بیش از 50 درصدی از اجرای طرح «نذر حجاب» / توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با معرفی مانتوی اجتماع نوجوان
بیش از 51 درصد از مراجعه­ کنندگان از اجرای طرح ندر حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه عفاف و حجاب ابراز رضایتمندی کرده و بیش ­از 46 درصد از استفاده کنندگان این طرح میزان اثرگذاری طرح نذر حجاب در ترویج حجاب در سطح جامعه را موثر دانستند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، گزارش نظرسنجی «طرح نذر حجاب» در بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.

طرح ملی نذر حجاب در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن هم به صورت نمادین و آزمایشی با هدف ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه‌ها و تکایا برگزار شده بود اما در این دوره، به شکلی هدفمند، گسترده و در دو بخش فعالیتهای ترویجی و فروش محصولات با مشارکت چند مؤسسه فعال عفاف و حجاب به‌صورت خودجوش برپا شد.

براساس این نظرسنجی بیش از 51 درصد از مراجعه­ کنندگان به طور زیاد از اجرای طرح ندر حجاب ابراز رضایتمندی نموده و همچنین بیش ­از 46 درصد از استفاده ­کنندگان این طرح میزان اثرگذاری طرح نذر حجاب در ترویج حجاب در سطح جامعه را موثر دانستند.

گزارش نظرسنجی طرح مانتوی اجتماع نوجوان در بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.

بیش از 41 درصد از بازدیدکنندگان از این طرح استقبال کرده و اعلام رضایت کردند و همچنین بیش­ از 46 درصد از پاسخگویان براین باور بودند که این طرح تأثیر زیادی در توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد.

در این دوره از نمایشگاه قرآن کریم، برای اولین بار چند برند مهم و معتبر با حمایت ویژه کارگروه به طور اختصاصی به ارائه مانتوی اجتماع نوجوان پرداختند.

 

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0