یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/06/11
دعوت از طراحان مد و لباس برای حضور در اکسپوی مُد و لباس دبی
اکسپوی صنایع حِلال دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه کارگروه ساماندهی مد و لباس است که در امارات برگزار می‌شود و مرکزی برای گردهمایی فعالان صنعت حلال و انجمن‌های تجاری از سراسر جهان است.

به گزارش ایلنا، اکسپوی صنایع حِلال دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه کارگروه ساماندهی مد و لباس است که در امارات برگزار می‌شود و مرکزی برای گردهمایی فعالان صنعت حلال و انجمن‌های تجاری از سراسر جهان است. این نمایشگاه حدود ٤ هزار کارشناس حضور دارند و ٤٠ کشور در آن شرکت می‌کنند، فرصتی برای حضور در بازار کشورهای اسلامی و توسعه تجارت است چراکه در جهان برند حلال اهمیت ویژه‌ای دارد و مسلمانان در سراسر جهان به این برند توجه خاص دارند و فروش محصولات حلال به طرز چشم‌گیری بالاست.

از این‌رو، فراخوان اکسپوی حلال از سوی بخش بین‌الملل کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز منتشر شده که قرار است در روزهای ٢٧ و ٢٧ شهریورماه در شهری دبی برگزار شود.

طراحان لباس می‌توانند با ثبت نام، آمادگی خود را برای حضور در پاویون کشورمان در این اکسپو اعلام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ٨٨٩٤٥٠٠٣ و ٨٨٩٤٨١٨٤ تماس حاصل کنند.

شرکت در این نمایشگاه سبب آشنایی با فعالان این حوزه وکسب تجربه بیشتر خواهد شد و کسب و کار را در زمینه برند حلال رونق می‌بخشد.

اکسپوهای حلال طی در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود و در آن جدیدترین دستاوردهای کشورهای مختلف در حوزه‌های فناوری، تجارت، صنعت و فرهنگ با رویکرد حلال در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

بدون شک، یکی از دلایل انتخاب دبی برای برگزاری اکسپوی حلال این است که طی سال‌های گذشته ٥١ میلیون نفر از ٢٢٠ نقطه مختلف دنیا از این کشور دیدار کردند که این اتفاق عامل مهمی برای انتخاب دبی به‌شمار می‌رود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0