یک شنبه 26 خرداد 1398
اخبار

1396/06/26
جای یک نمایشگاه دائمی در حوزه مد و لباس عاشورایی در کشور خالی است
عضو شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه راه اندازی نمایشگاه مد و لباس عاشورایی یک ضرورت در کشور است، گفت: جای یک نما یشگاه دائمی در حوزه مد و لباس عاشورایی در کشور خالی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه مد و لباس عاشورایی با حضور حمید قبادی ؛ رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس،حجت الاسلام مرتضوی،عضو کمسیون فرهنگی مجلس و جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وطراحان و تولید کنندگان لباس عاشورایی عصر شنبه ۲۵ شهریور ماه در تالار وحدت برگزار  شد

حجت الاسلام مرتضوی،  عضو شورای فرهنگ عمومی این مراسم گفت: همان طور که همه عزیزان در راستای تحقق مناسک عاشورایی اقدام و عمل می کنند امیدوارم در جهت معرفت شناسی ابا عبدالله الحسین اقدام کنند چرا که برای ما شناخت معرفت حسینی یک اصل است و برای معرفت شناسایی حسینی لباس عاشورایی مهم و در  واقع مقدمه آن است.

  عضو شورای فرهنگ عمومیبا اشاره به راه اندا زی نمایشگاه دائمی لباس عاشورایی اظهار کرد: اگر این اتفاق در کشور بیفتد که نمایشگاه دائمی برگزار شود که همه تولیدکنندگان لباس عاشورایی در آن حضور داشته باشند؛ ما به طور دائم از زمان قدیم تا کنون تولیدات داشتیم و باید یک نمایشگاه دائمی بر پا شود. جای یک نما یشگاه دائمی در حوزه مد و لباس عاشورایی در کشور خالی است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0