یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/07/23
جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه لباس مدارس برگزار شد
سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس با حضور مسئولان برگزاری این رویداد برگزار شد

سومین جلسه شورای سیاست‌گزاری دومین نمایشگاه لباس مدارس، با هدف بررسی راهکارها و اولویت‌های موجود در راستای برپایی هر چه بهتر و پربارتر این رویداد با حضور حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و سایر اعضای این شورا برگزار شد.

توجه به موضوع حجاب‌گریزی میان طیفی از دانش‌آموزان به دلیل مناسب نبودن پوشش مدارس به عنوان لباسی که ساعت‌ها برتن دانش آموز است و تأکید بر لزوم ترغیب دانش‌آموزان به حفظ حجاب و فرهنگ اسلامی ایرانی با تکیه بر افزایش کیفیت طراحی و دوخت این پوشاک از مهمترین مباحث مطرح در این جلسه بود.

تأکید بر تشکیل کمیته‌های فعال تا پیش از انتشار فراخوان دومین نمایشگاه لباس مدارس در زمینه جلب مشارکت انجمن های اولیاء و مربیان، تشکیل کمیته برنامه ریزی، نظارت و بازرسی در مسیر برپایی موفق نمایشگاه و انجام پژوهش و تحقیق‌های میدانی در زمینه بررسی وضعیت پوشش موجود در مدارس مناطق مختلف پایتخت به عنوان یک جامعه آماری در سطح کشور و اعلام نتایج از مهمترین تصمیمات موجود در این جلسه بود.

لزوم استفاده از پارچه مرغوب برای لباس دانش اموزان با کارایی برای تمام فصول وبکارگیری الیاف و نخ پارچه های مورد استفاده هماهنگ با اقلیم های گوناگون و بکارگیری رنگ‌های شاد و باب طبع دانش آموزان در گروه های سنی مختلف نیز در این جلسه مطرح شد.

سایر کارشناسان در این نشست، تعیین قیمت‌های پایین با منطق استفاده از پارچه های نامرغوب برای تولید لباس دانش آموران را امری نابخشودنی دانستند و بر لزوم ورود حرفه ای عرصه طراحی و بهبود کیفیت دوخت به حوزه لباس مدارس در مقاطع مختلف تأکید کردند.

از دیگر نکات مهم و قابل توجه در این جلسه، تأکید بر لزوم همراهی پررنگ و مؤثر صدا و سیما به عنوان مردمی ترین رسانه ملی در جهت جلب توجه، همراهی و مشارکت مدیران مدارس، مربیان و اولیاء با دومین نمایشگاه لباس مدارس بود.

برپایی مسابقه زنده طراحی لباس مدارس و انتخاب الگوهای خلاقانه در راستای ورود به چرخه تولید انبوه نیز در این جلسه مطرح و کارشناسان ابراز امیدواری کردند تا با ورود هنرهای سنتی ایرانی همچون سوزن دوزی بر روی لباس دانش آموزان و توجه به تصویرسازی‌های مناسب بر روی کیف مدارس با تکیه بر الگوهای اسلامی ایرانی، در ادامه مسیر شاهد پیشرفت همه جانبه لباس مدارس باشیم


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0