یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/08/06
نشست برنامه ریزی جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی استان کرمان برگزار شد
امروز نشست برنامه ریزی جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی استان کرمان با حضور مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری زرند برگزار شد.

صبح امروز نشست برنامه ریزی جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی استان کرمان با حضور مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری زرند برگزار شد.

به گزارش صدای زرند، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به اینکه این رویدادی بزرگ برای زرند می باشد، اظهارداشت: بحث مالی این جشنواره بر طرف شده است و تنها همکاری مسئولین و مردم را برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره می طلبد.

 

وی اضافه داشت: یکی از اهداف اصلی این جشنواره این می باشد تا جوانان از فرهنگ لباس آمریکایی و کشور های اروپایی فاصله گرفته و لباس های ایرانی و اسلامی را بپوشند.

 

حسین امیری با بیان اینکه باید این جشنواره های مد لباس به گونه ای برگزار شود تا ما هرچند وقت یک بار بتوانیم چند مدل لباس ایرانی و اسلامی را در بین جوانان باب کنیم، خاطرنشان ساخت: این جشنواره در تقویت فرهنگ بومی و ملی بسیار موثر می باشد.

 

وی با بیان اینکه این جشنواره به منظور شناسایی و معرفی الگوهای ایرانی و اسلامی و تجلیل از برترین طراحان، خیاطان، تولیدکنندگان لباس و بافندگان پارچه در استان کرمان انجام خواهد شد تصریح کرد: در این جشنواره صدها هنرمند از سراسر استان کرمان در رشته‌های طراحی و دوخت لباس با هم رقابت خواهند کرد.

به گزارش صدای زرند، این جشنواره 8 لغایت 14 آذرماه 96 در زرند برگزار خواهد شد.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0