یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/09/12
دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس: در معرفی ظرفیت‌ واحدهای صنعتی مصمم هستیم
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بر عزم جزم این مجموعه برای آشنایی با ظرفیت‌های واحدهای صنعتی و برنامه‌ریزی به منظور ایجاد اشتغال تأکید کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا حمید قبادی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای داشتن چرخه کامل و مرتبط مد و لباس اعم از طراحی و تولید اظهار داشت: مد و لباس مجموعه ای از فعالیت هاست که به صورت فرآیندی در برندهای معتبر جهانی صورت می گیرد. این مجموعه نیز با دارا بودن تمامی امکانات و پیش بینی فرآیند طراحی و تولید از نخ تا پارچه و سپس دوخت لباس امکان تاثیرگذاری گسترده در جامعه و حتی صادرات را دارد.
وی به وجود بخش های مختلف، استفاده از ماشین آلات روز، پیش بینی واحدهای طراحی پارچه و لباس و تولید مناسب آنها به عنوان دلیل توان گسترده این مجموعه نام برد که امکان مشارکت با برندهای خارجی که می بایست در چهارچوب ضوابط حضور در ایران به تولید مشترک برسد را دارند.
وی اظهار داشت: در شرایطی که اشتغال معضل اصلی کشور است و با تاکیدات مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر درباره رونق تولید و افزایش اشتغال، ایجاب می کند تا همه بخش‌ها به کمک چنین واحدهای صنعتی بیایند.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بر عزم جزم کارگروه برای آشنایی و معرفی با ظرفیت‌های واحدهای صنعتی و برنامه‌ریزی به منظور ایجاد اشتغال تأکید کرد و افزود: لازم است تا به نحو مطلوب و با فعال کردن ظرفیت‌های موجود در کشور، قدم‌های بزرگ در ایجاد اشتغال برای حوزه مد و لباس برداشته شود و کارگروه نیز برای آشنایی و معرفی بیشتر با زیرمجموعه‌های کارخانجات صنعتی مرتبط ، درصدد برنامه ریزی است.
قبادی با اشاره به قانون ساماندهی مد و لباس مصوب مجلس شورای اسلامی بیان داشت؛ که تمامی دستگاه های مرتبط می توانند با استفاده از ظرفیت های این مجموعه گرانقدر به استقلال فرهنگی و اقتصادی حوزه مد و لباس سرعت بخشند.

** اصول طراحی، الگو و کنترل کیفی مشترک بوده و محتوای آنها براساس آموزه های دینی و ملی است
بنابر اعلام روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دبیر این کارگروه در بازدید از مجتمع فنی تهران گفت: می بایست حضور هنرجویان ما در خارج از کشور و یا ورود اساتید خارجی به داخل ایران هدفمند شده و با نگاه افزایش دانش به انجام رسیده باشد مراقب باشیم محتوی همه فعالیت ها اتکا به ظرفیت های داخلی داشته و مبتنی بر آموزه های دینی و ایرانی باشد.
قبادی درباره لزوم توجه بیشتر به حوزه آموزش و افزایش سطح علمی مدرسان به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: می بایست حضور هنرجویان ما در خارج از کشور و یا ورود اساتید خارجی به داخل ایران هدفمند و با نگاه افزایش دانش به انجام رسیده باشد.
وی با اشاره به ظرفیت هنرجویان و علاقه مندان به حوزه مد و لباس اظهار داشت: امروز، مجموعه های آموزش مد و لباس در سطح کشور با تربیت طراحان، تولیدکنندگان و دست اندرکاران این عرصه به پرورش افراد مدساز منجر شده چرا که تا پیش از این هیچگاه مبدع مد نبودیم به ویژه در سال های قبل از انقلاب مجبور بودیم مصرف کننده مد خارجی باشیم.
قبادی با اشاره به تصویب قانون ساماندهی مد و لباس کشور در دهه 80 بیان کرد: این زمان، شاید مهمترین نقطه بزنگاه زمانی بود که قدرت رسانه ای در دنیا حاکم شد و امروز کار به جایی رسیده که آنها با اتکا به توان رسانه ای درصدد مد سازی و ایجاد مسیر با سلایق و داشته های خود هستند.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با تأکید بر لزوم توجه به خلاقیت، هنر، ابداع و اثرگذاری فعالان مد ولباس در زمان آموزش اظهار داشت: چند سالی است که در کشور شاهد آنیم که به شکل گسترده موضوع مد و لباس به سمت جلو در حرکت است و کسانی دراین مجموعه می توانند فعالیت کنند که به داشته های روز مصلح شوند.
وی افزود: نیاز یک جامعه جوان، اجتماعی و دینی مشخص است و نمی‌توان از کنار ارزش ها گذشت و باید در چارچوب های این نظام و جامعه به خلق اثر بپردازیم.
قبادی با اشاره به لزوم توجه و بهره‌برداری از سبک و سیاق مراکز پیشرفته آموزشی، تجاری سازی و توجه به نیاز جامعه گفت: برندها در تمام دنیا پیش از هر کاری به ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطب خود اهمیت می‌دهند و همین مسئله بر لزوم ورود فعالان عرصه مد و لباس به امر پژوهش و شناخت نیاز جامعه صحه می‌گذارد.
وی ادامه داد: همه طبقات جامعه متوجه این مسئله شده اند که آنچه به عنوان لباس و ملحقات آن استفاده می‌کنند باید دارای گرایش های داخلی و برطرف کننده نیاز روحی نیز باشند و فارغ التحصیلان در مراکز علمی و دانشگاهی ضمن آشنایی با روش های نو در برابر شیوه های مرسوم و تربیت افراد مدساز، پرداخت سرفصل های علمی به رسته های مختلف حوزه مد و لباس را در اولویت قرار داده‌اند.
قبادی در خاتمه گفت: اصول طراحی، الگو و کنترل کیفی در تمامی ابعاد آموزشی مد و لباس مشترک بوده و محتوی آنها براساس آموزه های دینی و ملی است. بر این اساس تمامی برنامه ریزی های ما می بایست در این چهارچوب استوار باشد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0