چهارشنبه 1 خرداد 1398
اخبار

1397/12/04
دورهمی سالانه فعالان مد و لباس در موزه هنرهای معاصر
ششمین همایش سالانه طراحان و تولیدکنندگان مد و لباس در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

ششمین همایش و نشست سالانه طراحان و تولیدکنندگان عرصه مد و لباس، ۲۵ دی ماه ۹۶ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

در این همایش سالانه مسائل اصلی و اساسی حوزه پوشاک با مشارکت و همفکری جمعی به بحث و گفت‌وگو گذاشته می‌شود.

بهره‌گیری از نظرات طراحان لباس برای برگزاری هر چه بهتر هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نیز از رویکردهای اساسی این نشست است.

قرار است در این همایش، از بیشترین دارنده نشان شیما در بخش طراحی و همچنین تولیدکننده آثار برتر ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تجلیل شود.

زمینه سازی برای ورود مفاهیم علمی و پژوهش‌های تخصصی و میان رشته‌ای به عرصه مد و لباس و فراهم کردن بستر آشنایی با تحولات مد و پوشاک در جهان، مدسازی، بکارگیری و اشاعه نمادها، نشان‌ها و مولفه‌های هویت اسلامی، ایرانی در عرصه مد و لباس و سبک زندگی و کاربردی کردن آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار از جمله اهداف ارج نهادن چهره‌های ماندگار هنر، مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر است.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از ۶ تا ۱۳ اسفندماه  ۹۶ همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0