چهارشنبه 5 تیر 1398
اخبار

1396/10/26
ششمین نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک برگزار شد
ششمین نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک در راستای هم اندیشی برای جشنواره مد و لباس فجر با تقدیر از طراحان و تولیدکنندگان برتر در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، ششمین نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک با حضور حمید قبادی، رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس و جمعی از طراحان و تولیدکنندگان پوشاک عصر دوشنبه 25 دی در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

 

در این نشست اغلب طراحان و تولید کنندگان پوشاک از فعالیت بنیاد ملی مد و و لباس  در راستای نشان دادن توانمندی های تولید کنندگان پوشاک در کشور تقدیر کردند و بر ارتباط  مستمر کارگروه ساماندهی مد و لباس با طراح،تولید کنندگان و فروشندگان تاکید کردند .

 

بخشی از طراحان و تولید کنندگان به نمایندگی از جامعه پوشاک در این گردهمایی به دغدغه ها و مشکلات  پیش روی تولید کننده و طراح لباس ایرانی پرداختند و رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس به دغدغه های آنها پاسخ داد.

در این گردهمایی کاگروه ساماندهی مد و لباس از طراحان و تولیدکنندگان برتر در هفت دوره جشنواره مد و لباس فجر تقدیر کرد.

 

مهدی اسماعیلی ، محمدرضا ملک شاهی،یاشار خسروانی، خانم بهمنی،خانم تیمورزاده، خانم رازبانی،سمیه هنروری،زهره بیات و یاسنی  از جمله طراحان و تولید کنندگان برتر پوشاکی بودند که در هفت دوره جشنواره مد و لباس فجر حضور داشتند تقدیر شدند.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0