یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/06
نظر سفیر مالزی در ایران درباره جشنواره مد و لباس فجر/ جشنواره‌های تخصصی کمک می‌کند فرهنگ همدیگر را بشناسیم
رستم یحیی سفیر مالزی در ایران می‌گوید در نظر داریم که خود را به پایتخت مد اسلامی جهان تبدیل کنیم.
1397/12/06
دبیر کارگروه مد و لباس: غیر از مدلینگ، ممنوعیتی نداریم/ما نمی‌گوییم چه بپوشید و چه نپوشید
حمید قبادی، دبیر کارگروه مد و لباس کشور می‌گوید: ما در نهادمان قرار نیست به کسی بگوییم چه بپوشید و چه نپوشید.
1397/12/06
حمید قبادی در اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر : علاقمندی ایرانیان به لباس ایرانی بیشتر شده است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان این که جامه ایرانی باید به فرهنگ ایرانی آراسته شود، گفت: گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد که علاقمندی ایرانیان به لباس ایرانی بیشتر شده است و این از تلاش طراحان و تولیدکنندگان بر خاسته است.باید توانمندی های طراحان و تولید کنندگان پوشاک ایرانی به همه دنیا نشان داده شود.
1397/12/06
پاک بین در اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر : 40 هزار بازدید کننده از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر دیدن کردند
دبیر جشنواره مد و لباس فجر با بیان این که جشنواره مد و لباس فجر محل تلاقی ایده و اجراست، گفت: این جشنواره هر سال باید بزرگتر شود و به تمام شهرهای ایران برود، چهل هزار بازدید کننده از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر دیدن کردند و این نشان استقبال مردمی از حوزه مد و لباس کشور در این دوره بوده است.
1397/12/05
نگاهی به گزارش عملکرد استان خراسان جنوبی در عرصه مد و لباس / پنجاه و هشتمین نمایشگاه به بیرجند رفت
آخرین گزارش عملکرد ارسالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی به کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
1397/12/04
حمید قبادی: سال ۹۷ برای حوزه مد و لباس کشور سال شکوفایی بوده است
دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: در سالی که مشکلات اقتصادی در شکل های مختلف در کشور وجود دارد سال ۹۷ سال شکوفایی مد و لباس کشور بوده است و دلیل آن مشارکت حداکثری نهادها، طراحان و تولید کنندگان و موسسات و دانشگاهیان در برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است.
1397/12/04
سعید نساج پور: عرضه مستقیم و بی واسطه پارچه ایرانی از کارخانه به تولید کنندگان و طراحان
مدیر عامل صنایع نساجی نساج پور، گفت: یکی از اهداف حضور در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، عرضه مستقیم و بی واسطه پارچه مرغوب و با کیفیت ایرانی از کارخانه به مصرف کنندگان از جمله طراحان، تولید کنندگان و خیاطان است.
1397/12/04
اعلام زمان بر پایی آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر روز دوشنبه ششم اسفند ساعت 15 با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در تالار وحدت برگزار می شود.
1397/12/04
برگزیدگان بخش دانشگاهی جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند
آیین اختتامیه بخش علمی- دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، عصر دیروز در بوستان گفتگو برگزار شد.
1397/12/04
سید محمد مجتبی حسینی : مناطق مختلف ایران، منبع الهامی برای طراحی در حوزه مد و لباس است
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر چه شناخت ما نسبت به کشورمان دقیق‌تر باشد، منابع الهام بیشتر و بهتری برای آفرینش های هنری خواهیم داشت. امیدوارم این طرح و نقش مکران همچنان در کانون توجه قرار داشته باشد.
1397/12/04
برگزیدگان بخش صنعت هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر معرفی شدند
برگزیدگان بخش صنعت هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر صبح روز پنجشنبه دوم اسفند ماه در آیین اختتامیه بخش صنعت در سالن همایش های بوستان گفتگو مشخص شدند و با اهدا لوحی از آنها جلیل شد.
1397/12/04
سید سعید میرمحمد صادق: کالکشن‌سازی، بحث مهمی در طراحی مد و لباس است
مشاور عالی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: جشنواره هشتم موضوع تعیین شده‌ای در بحث مجموعه سازی (کالکشن سازی) وجود داشت و حجم بسیاری از آثار در این بخش به دست رسیده است و زمینه‌ای را فراهم کرده است که طراحان به این موضوعات بیشتر توجه کنند و بر اساس آن طرح‌های جذاب طراحی کنند.
1397/12/04
سید عباس صالحی تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه طراحی لباس قومیت های مختلف ایران
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ایران کشوری با قومیت های مختلف است، گفت: باید از ظرفیت های موجود در حوزه طراحی لباس استفاده کنیم ایران کشوری با قومیت های مختلفی است که توجه به نوع پوشش شهرهای مختلف ظرفیتی پایان ناپذیر است که طراحان نباید از آن غفلت کنند.
1397/12/04
عرضه جدیدترین نرم افزار طراحی لباس با نام (پوشاب) در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
پوشاب، نام جدیدترین نرم افزار طراحی شده درحوزه مد ولباس است که برای اولین بار به منظور آشنایی بازدیدکنندگان با قابلیت های این نرم افزار در بخش موسسات هشتمین جشنواره مد ولباس فجر عرضه شده است.
1397/12/04
سیروس غفوریان فر: لزوم به کارگیری سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات پویا در حوزه مد و لباس
مدیر عامل موسسه عصر گفتگو قلم ضمن بازدید از هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: صادرات ایران در همه زمینه‌ها به خصوص در زمینه صادرات مد و پوشش نیازمند بازارافزایی اصولی و حرفه‌ای است که تبلیغات، جزیی از آن به شمار می‌رود. بنابراین به کارگیری سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات پویا در حوزه مد و لباس ضروری است.
1397/12/04
علی سلیمانی:جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور است
بازیگر، فیلمساز و کارگردان تلویزیونی با بیان اینکه جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور می تواند باشد، گفت: از آنجا جشنواره مد و لباس محلی برای تبادل فکر و اندیشه طراحان کشورمان است می تواند نقشه راهی باشد برای هنرمندان و طراحان کشورمان تا در عرصه های داخلی و بین المللی لباس اصیل ایرانی بدرخشد.
1397/12/04
نفیس‌ترین انگشتر معنوی-هنری جهان در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر رونمایی شد
نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمی‌آید و در دید معرض عموم قرار گرفت
1397/12/02
ربابه پهلوانی: ضرورت تبلیغ لباس های ایرانی -اسلامی توسط بازیگران و هنرمندان
مسئول غرفه دانشکده شریعتی گفت: یکی از راهکارهای مثبت و مفیدی که سریعا نتیجه خواهد داد، استفاده هنرمندان و سلبریتی‌ها از طرح‌های ایرانی طراحان است که هم به نوعی تبلیغ طرح‌ها و مدل‌های ایرانی است و هم به پیشرفت مد و لباس کشور کمک خواهد کرد.
1397/12/02
صدف رضایی قند فروش :طراحان نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند
برگزیده هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: نیاز اصلی طراحان حمایت است اگر صنعت مد و پوشاک حمایت شود رشد و پیشرفت حاصل می گردد.
1397/12/02
عضو انجمن دانشگاه تهران-جنوب هنر و معماری : پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود
قیاسی با بیان اینکه دانشگاه‌‌ها پل ارتباطی میان صنعت مد با تولیدکنندگان است، گفت: دانشگاه‌ها پل ارتباطی میان مد و لباس و تولیدکنندگان در چندسال اخیر هستند. با همکاری و حمایت دانشگاه‌ها شرایط کاری طراحان و فعالان علاقه‌مند حوزه هنر بسیار هدفمند و نتیجه‎بخش خواهد بود بنابراین پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود.
1330