یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/27
نشست خبری و مراسم رونمایی از «پوستر شعر تن پوش» برگزار می شود
نشست خبری و رونمایی «پوستر شعر تن» پوش ظهر روز یکشنبه 28 بهمن ماه راس ساعت15 با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و شیما محمودی مدیر طرح شیم در بخش بین الملل هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
نرگس آبیار: جشنواره مد ولباس فجر باعث رونق اقتصادی و شکوفایی فرهنگ اصیل ایرانی می شود
نویسنده، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی با بیان اینکه جشنواره مد و لباس فجر باعث رونق اقتصادی پوشاک و شکوفایی فرهنگ اصیل ایرانی می شود، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با همکاری طراحان و تولید کنندگان کشور می تواند به شکوفاشدن فرهنگ و رونق بازار اقتصادی پوشاک کشورکمک کند.
1397/11/25
کاشفی خوانساری: آثار راه یافته به مسابقه فیلم مد ولباس معرفی شدند
هیات انتخاب و داوری فیلم کوتاه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس، آثار راه یافته به این مسابقه را اعلام کردند.
1397/11/25
کارگاه آموزشی «مد نویسی در رسانه» برگزار می شود
کارگاه آموزشی «مد نویسی در مطبوعات و رسانه ها (فشن ژورنالیسم)» با اعطای گواهی شرکت در دوره و با حضور اساتید پیشکسوت روزنامه نگاری در بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
مریم یاستی: پیوند بین طراح و تولیدکننده در جشنواره هشتم فجر عمیق تر شده است
مدیر خانه مد
1397/11/25
«نقش هنرهای تجسمی در طراحی لباس» بررسی می‌شود
«نقش هنرهای تجسمی در طراحی لباس» عنوان نشست تخصصی از سری نشست‌های بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر است که روز شنبه 27 بهمن ماه در بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
صبح بخیر ایران میزبان جشنواره
حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی روز شنبه 27 بهمن ماه ساعت7 صبح مهمان برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما خواهد بود.
1397/11/24
ملاک های داوری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اعلام شد
هیات داوران ملاک های داوری و سنجش و ارزیابی آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر را اعلام کردند.
1397/11/24
قبادی: دسترسی به ۱۵۰۰مرکز فروش لباس ایرانی از طریق سایت ایران مد امکان پذیر است
دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور با حضور در برنامه تهران بیست شبکه پنج تهران گفت: بیش از ۱۵۰۰ مرکز فروش و عرضه مد و لباس ایرانی و اسلامی در سایت بنیاد ملی مد و لباس به آدرس www.iranmode.com گنجانده شده است.
1397/11/24
نگاهی به عملکرد سیستان و بلوچستان در حوزه مد و لباس / تأثیر بادهای 120 روزه در شکل‌گیری مد در استان
شکل و نوع پوشش زنان استان سیستان و بلوچستان همواره تحت تأثیر بادهای موسمی 120 روزه این خطه قرار دارد.
1397/11/24
اعلام برنامه‌های نشست‌های بخش علمی-دانشگاهی جشنواره مد و لباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ برنامه‌های نشست‌ها و کارگاه‌های بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به شرح ذیل اعلام شد.
1397/11/24
آنچه داریم ز بیگانه تمنا نکنیم/ لوگو و آرم مرسدس بنز ایرانی است
برخی از جوانان این مرزوبوم فکر می کنند کشورشان ایران در زمینه ارایه الگوی مناسب مد و لباس چیزی برای عرضه ندارد، و برخی هم چشم های خود را به آن سوی مرزها دوخته اند که سال جدید چه مد و برندی در حوزه مد ولباس وارد کشور می شود.در پاسخ باید بگویم کشورمان ایران با داشتن فرهنگ و تمدن هفت هزار ساله هیچ چیز برای عرضه مد و لباس کم ندارد.در واقع نباید آنچه را که خود داریم ز بیگانگان تمنا کنیم.
1397/11/24
پیام سید عباس صالحی به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ عباس صالحی، وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی پیام خود را به مناسبت هشتمین جشنواره مد و لباس فجر اعلام کرد.
1397/11/24
پیام معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ سید محمد مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی پیام خود را به مناسبت هشتمین جشنواره مد و لباس فجر اعلام کرد.
1397/11/23
جشنواره
حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی امشب 23 بهمن ماه ساعت20 مهمان برنامه تهران 20خواهد بود.
1397/11/23
حیدری : مسابقه
مدیر امور استانها، جشنواره ها و نمایشگاه های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: مسابقه زنده «ايده تا اجرا» ویژه بخش استانها، همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر در سالن بهارستان مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/23
جعفری: حضورجدی شبکه های اجتماعی در تبلیغ و اطلاع رسانی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
مدیر روابط عمومی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت: در جشنواره هشتم مد و لباس فجر شبکه های اجتماعی به عنوان پایه های جدی اطلاع رسانی حضور جدی دارند.
1397/11/23
محمدرضا شیرازی ها : آثار فاخر مد و لباس فجر به سه کشور قطر، ترکیه و امارات متحده عربی صادر می شود
مدیر عامل بُرنُس مُد با بیان اینکه زمینه صادرات آثار فاخر هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به صورت پایلوت به سه کشور قطر، ترکیه و امارات متحده عربی فراهم خواهد شد گفت: به صورت پایلوت آثار فاخر مد و لباس فجر به سه کشور قطر، ترکیه و امارات متحده عربی صادر خواهد شد.
1397/11/23
امیدوارهستیم جشنواره ای در شان ملت ایران برگزار کنیم
دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: آثار خوبی برای شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به دبیرخانه ارسال شده است و امیدوارهستیم بتوانیم جشنواره ای در شان ملت ایران برگزار کنیم.
1397/11/23
حضور ۲۰ کشور آسیایی و اروپایی در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد ولباس فجر در منطقه آزاد چابهار، میزبان بیست کشور از قاره آسیا و اروپا است.
1330