یک شنبه 3 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/09/21
قبادی: برای ماندن در عرصه طراحی مد و لباس، باید حرفه ای تر عمل کنیم
دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور درنشست هم اندیشی طراحان و تولید کنندگان با عنوان
1397/09/21
معاون امور هنری وزارت ارشاد: فراهم آوردن مقدمات حضور طراحان کشور در عرصه های بین المللی بر شناساندن فرهنگ ایرانی ـ اسلامی ضروری است
حسینی گفت: حضور جوانان و طراحان علاقمند به حوزه مد و لباس می تواند به شناساندن دقیق و منسجم از قابلیت های هنری عرصه مد و لباس اقوام ایرانی در بازارهای جهانی و منطقه ای کمک کند.
1397/09/21
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان
دبیر خانه دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان از تمدید مهلت ارسال آثار تا 8 دی ماه خبر داد.
1397/09/20
فراخوان بخش جواهرات و زیورآلات هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی فراخوان داد
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در بخش رقابتی زیورآلات از متقاضیان و علاقمند به حضور و شرکت خواسته شده طبق اهداف اصلی جشنواره موضوع نقش مکران در اولویت قرار گیرد. متن کامل فراخوان بخش زیورآلات هشتمین جشنواره بین اللملی مد و لباس فجر به شرح زیر می باشد :
1397/09/18
شعاردومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان انتخاب شد
شعار «ازکودکی خوب بپوشید» پس از بحث و بررسی شعارهای پیشنهاد شده درجلسه شورای سیاست گذاری جشنواره کودک و نوجوان امسال، به عنوان شعار دومین جشنواده ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان انتخاب شد.
1397/09/18
حسینی: مخاطبان مد و لباس ایرانی در جغرافیای کشورمان خلاصه نمی‌شوند
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :ما می‌توانیم نشان بدهیم بضاعتمان در طراحی و تولید لباس می‌تواند عالم‌گیر باشد.
1397/09/17
کارگاه آموزشي بخش طراحی لباس هشتمين جشنواره مد ولباس فجر برگزار ميشود
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، کارگاه توجیهی آموزشي بخش طراحی لباس _(کالکشن) ویژه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر...
1397/09/17
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت،معدن، تجارت؛ صادرات پوشاک ۴۰ درصد رشد داشته است
محرابی باحضور در آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران(ایران مد ۹۷) با بیان اینکه امسال۴۰ درصد افزایش رشد صادرات در زمینه پوشاک داشته ایم، افزود:با توجه به تحریم های اخیر و کمبود مواد اولیه درصنعت پوشاک، شاخص ها در ۷ماهه گذشته رشد ۴۰ درصدی صادرات پوشاک کشور را نشان می دهد که این امر نشان دهنده ظرفیت بالای صنعت پوشاک و صنعت نساجی کشور است.
1397/09/14
حضور نمایندگانی از کشورهای آسیایی درششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران
نمایندگانی از اقلیم های مختلف عراق، افغانستان، ارمنستان، ترکیه و چین در بخش بین الملل ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران(ایران مد ۹۷) حضور دارند.
1397/09/14
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: تولیدات پوشاک ایران قابل رقابت با کشورهای خارجی است
ملکی با بیان اینکه تولیدان پوشاک ایران قابل رقابت با کشورهای خارجی است، در بازدید از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران( ایران مد ۹۷ )، گفت: تولیدات و برند های عرضه شده در نمایشگاه، گواه این امر مهم است که تولیدات پوشاک ایرانی قابل رقابت با پوشاک سایر کشورهای مطرح در حوزه صنعت پوشاک است.
1397/09/14
دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان در
دومین جشنواره ملی طراحی لباس کودک و نوجوان از ۱۸ الی ۲۲ دی ماه سال جاری در فرهنگستان هنر واقع در خیابان ولیعصر، نبش خیابان طالقانی، تالار آیینه برگزار می شود.
1397/09/14
مدیر امور استانها،جشنواره ها و نمایشگاه های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب شد
با حکم حمید قبادی دبير كارگروه ساماندهي مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجتبي حيدري بعنوان مدیر امور استانها، جشنواره ها و نمایشگاه های کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منصوب شد.
1397/09/13
مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت: با تخصیص ارزمبادلاتی کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک را جبران می کنیم
نصراللهی با اشاره به تحریم ها و مشکلات تولید کنندگان در تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی کشور، گفت: با تخصیص ارز مبادلاتی و تامین مقداری از مواد اولیه از طریق تولیدات داخلی کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک را جبران می کنیم.
1397/09/13
بازدید دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران
دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (ایران مد ۹۷ ) بازدید کرد.
1397/09/12
زاهدی: دوستی صنعت و دانشگاه منجر به تغییر وتحول مد و لباس درجامعه می شود
عضوهیات علمی دانشگاه الزهرا با بیان اینکه دوستی صنعت و دانشگاه باعث تغییر و تحول مد و لباس درجامعه می شود، گفت: محصول دانشگاه ورودی صنایع است، با پیوند ارتباط دانشجویان باصنعت، شاهد تغییر و تحولات حوزه مد و لباس درجامعه خواهیم بود.
1397/09/12
"نقش مکران " موضوع ویژه هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر شد
موضوع ویژه این دوره از جشنواره در کلیه بخش های مسابقه با عنوان
1397/09/12
یک طراح لباس:جنس و رنگ پارچه دوفاکتور مهم در طراحی لباس کودک و نوجوان است
هاشمی با بیان اینکه انتخاب صحیح نوع و جنس پارچه و رنگ دو فاکتور مهم وتاثیرگذار در طراحی لباس کودک و نوجوان است، گفت: طراحان شرکت کننده در دومین جشنواره طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با توجه به این دو فاکتور مهم می توانند آثارفاخر و جامعه پسند خلق کنند‌.
1397/09/12
بازدید اعضای شورای سیاست گذاری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر از بوستان گفتگو
اعضای شورای سیاست گذاری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجرصبح روز دوشنبه 12 آذرماه با حضور در بوستان گفتگو واقع در گیشا، خیابان نصر، خیابان پیروزی، از این مکان بازدید کردند.
1397/09/11
جعفری خبر داد
جعفری خبر دادبوستان گفتگو ؛ محل برگزاري هشتمين جشنواره بين المللي مدو لباس فجر
1397/09/10
یک طراح لباس کودک و نوجوان : تولید لباس کودک با برند ایرانی قیمت های موجود در بازار را کاهش می دهد
محمودی با اشاره به قیمت گران پوشاک بچگانه در بازار داخلی کشور، گفت: علت اصلی قیمت گران البسه کودکان در بازار وجود برند های خارجی است اگر طراحان لباس کودک با برند ایرانی تولید کنند، قیمت ها شکسته می شود.
1330